Gün Terlik & Ayakkabı Deri Aksesuar İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ.

Mevsim Gün Poliüretan 1986 yılında Murat GÜN önderliğinde Sayacılık ve Dikim üzerine ticari hayatına başlamış olup, her geçen yıl teknolojiyi yakından takip ederek ve ar-ge çalışmalarıyla atolye sürecinden tesisleşme alt yapısını oluşturmuştur.

2000 yılında Gaziantep’in ve Güneydoğu Anadolunun İlk Lazer Tesisini kurarak sektöre yön vermiştir. 2002 yılının 7.ayında ise ana çıkış noktası olan Saya atölyesini geliştirerek; bu alanda da Güneydoğu'nun en iyi firması konumuna gelmiştir.

her geçen yıl üzerine koyarak ilerleyen firmamız, bugün Poliüretan Terlik, Monte Terlik, alanında tam anlamıyla farikalaşarak, günde 30.000 Çift terlik üretim kapasiitesine ulaşmıştır.

Şirket Yönetim Kurulu Başkanı Murat GÜN, kurumsal alt yapıyı her zaman ön planda tutarak heo daha iyisini hedeflemiştir. Bu bakış açısının neticelerini de Yeni markası olan DASUMA ile Spor Ayakkabı Üretimine başlayarak görmüştür.

Ar-ge ve İnovasyon çalışmalarına ciddi bütçeler ayıran Mevsim Gün Terlik hammadde ve teknolojiyi yakından takip ederek her zaman kreatif ürünleri müşterilerine sunmuştur.

Yurt içi ve Yurt dışı fuarlarını aktif olarak katılan firmamız markalarını gururla temsil etmektedir.

Fuarlarla birlikte ihracat ağını her geçen gün büyüterek ülkesinin ekonomisine çok ciddi katkıda bulunmaktadır.

Foxter Poliüretan Terlik ve Sandalet

Gün Terlik ve Ayakkabı
Gün Terlik ve Ayakkabı
Gün Terlik ve Ayakkabı
Gün Terlik ve Ayakkabı
Gün Terlik ve Ayakkabı
Gün Terlik ve Ayakkabı